Очільник МЗС Словаччини відправив угорського прем`єра Орбана слідом за російським кораблем

Ввечері 21 лютого, міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер розкритикував проросійську політику угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана.

У своєму дописі на Facebook очільник словацького відомства зазначив, що весь Євросоюз об`єднався у своєму прагненні допомогти Україні, і лише Угорщина тримається осторонь. На думку Качера така політика є неприйнятною і не християнською.

На вихідних їхній карпатський пророк просторікував про те, що це не наша війна. Це “просто військовий конфлікт між двома слов’янськими державами”. Треба було залишити їх у спокої, ізолювати. Тобто, нехай росіяни швиденько переб’ють українців. Нехай вони не хвилюються. Як огидно. Як жалюгідно. Як не по-християнськи. Святий Мартин Турський (народився в нинішній Угорщині) помер би від сорому за таких християн“,

– написав глава МЗС Словаччини.

Зрештою Качер назвав угорських політиків “карпатськими колаборантами російських агресорів” і закликав інших політиків не робити як Орбан. А насамкінець послав Орбана та інших “колабораціоністів Путіна” слідом за російським кораблем.

У відповідь угорці показово обурились, а очільник парламентського комітету з закордонних справ Угорщини Жолт Немет на брифінгу заявив, що главі МЗС Словаччини потрібно терміново звернутися до психіатра.

Будьте першим, хто прокоментував "Очільник МЗС Словаччини відправив угорського прем`єра Орбана слідом за російським кораблем"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*