Одеська парфумерка присвятила аромат Україні | Times ZT

Одеська парфумерка присвятила аромат Україні

Українська парфумерка й засновниця одеського парфумерного бренду Soul of Mine Ольга Юрченко, анонсувала реліз унікального аромату, який присвячений Україні та, головне, допоможе українським дітям, що постраждали від агресії рашистів в Україні.

Усі виручені від продажу лімітованої лінійки кошти будуть направлені до благодійного фонду «Дитина єдиної України», передає «24 канал».

У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, Ольга вимушено поїхала з рідної Одеси заради безпеки своїх дітей. Опинившись у безпечному місці, дівчина вирішила допомагати тим, хто цього найбільше потребує – маленьким українцям, що стали жертвами цієї жахливої трагедії. 

Ще у 2014 році, на самому початку війни, Ольга заснувала благодійний фонд «Дитина єдиної України», який підтримував дітей із так званих днр і лнр. Вже тоді вона зрозуміла, що не може залишатися осторонь та має зробити свій внесок у боротьбу на гуманітарному фронті.

Завдяки пітримці друзів і партнерів, Ольга створила благодійний аромат.

«Довго думала, як назвати парфуми, які мають стати втіленням нашої України, усієї її безмежної краси, гостинності та душевності. І зупинилася на варіанті Soul of Ukraine, що, на мою думку, був найдоречнішим та найвичерпнішим. Ба більше, він співзвучний із назвою мого бренду Soul of Mine, “Душа моя” – саме так ми в Одесі називаємо найближчих і найрідніших людей», – розповіла парфумерка.

Нагадаємо, ЗСУ знищили черговий «аналоговнєт» буксир «васілій бех».

Будьте першим, хто прокоментував "Одеська парфумерка присвятила аромат Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*