Одна з сільрад Житомирщини тричі придбала один і той самий автомобіль “швидкої” (ФОТО)

У четвер, 23-го квітня, правоохоронці Романівського району оголосили про підозру керівнику тендерного комітету та начальнику товариства, які підозрюються у заволодінні бюджетними коштами в сумі більше аніж 1 мільйон гривень.

Під час слідства було встановлено, що згідно умов договору, товариство повинно було надати селищній раді автомобіль “швидкої”, укомплектований усім необхідним обладнанням. Вартість транспортного засобу – 1 мільйон 610 тисяч гривень. Ці гроші були перераховані на рахунок підприємства з державного бюджету.

Опісля, під час експертизи було з`ясовано, що ринкова вартість такого автомобіля становить 507 тисяч гривень, що втричі менше, аніж сума, що була сплачена. Окрім цього, транспортний засіб не відповідав вимогам ДСТУ та, заявленим у тендерній документації, вимогам.

Відтак 37-річний директор підприємства та 57-річний службовець отримали повідомлення про підозру через порушення процедури закупівлі та відхилення від пропозицій, зазначених у тендері.

Нагадаємо, як на Житомирщині бізнесмен “наварив” на ремонті навчального закладу понад 300 тис грн

Будьте першим, хто прокоментував "Одна з сільрад Житомирщини тричі придбала один і той самий автомобіль “швидкої” (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*