Офіційні результати: новий міський голова Бердичева (ВІДЕО)

Голова територіальної виборчої комісії у Бердичеві Олександр Подгорчук повідомив журналістам офіційні результати виборів міського голови.

«Це дані, які обробляються зараз з стовідсотково прийнятих протоколів в системі он-лайн і готується протокол безпосередньо, який видає і затверджує нам система. Потім затверджуємо його ми. Переможцем є Орлюк Сергій Валерійович, який набрав 4 605 голосів, відсоток 28,76. Друге місце – Левицький Роман Всеволодович – 4 182 голоси, 26,11%. Третє місце – Коляда Богдан Олександрович – 1577 голосів, 9,85 %», – каже Олександр Подгорчук.

На сьогодні, за його словами, по партіям ще не всі протоколи оброблені і він поки не хоче офіційно називати ті політсили, які пройшли у міську, районну і обласну ради, щоб не помилитись.

Після оприлюднення переможця на посаду міського голову, каже голова ТВК, має пройти близько 2-х тижнів, поки новий очільник міста зможе приступити до виконання своїх обов’язків. На першій сесії міськради він з новими депутатами отримають посвідчення. А поки функція міського голови лишається за Василем Мазуром.

331 бюлетень  на виборах «мера» бердичівляни зіпсували. Але у партійному голосуванні їх є набагато більше, каже Олександр Подгорчук.

Нагадаємо, на вибори у Бердичеві прийшло 16 133 людини з 62 066, які могли проголосувати. Явка склала усього 26 %.

Будьте першим, хто прокоментував "Офіційні результати: новий міський голова Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*