«Оголені нерви Житомира»: на перехресті Небесної Сотні – Грушевського прибирають кабель, що висить з шафи світлофору

У четвер, 25 березня, житомирянин Сергій Твардовський опублікував у Фейсбук пост-обурення про те, що на перехресті вулиць Небесної Сотні – Грушевського зі шафи світлофору висять дроти, а біля нього стоїть відкрита яма:

«Житомирський сучстрітарт! На нашому перехресті вул. Небесної Сотні-Грушевського 2-3 рази на рік не працювали світлофори. Років десять останніх — то точно! Крали щось з платини-золота в цій розподільчій шафі. І ось нещодавно шафу викопали і підняли все це хазяйство на стовп. Накрутили дротів із запасом, щоб було видно, що ми не економимо „на мєлочах“. А там, де шафа була навіть не прикрили кришкою. ОГОЛЕНІ НЕРВИ ЖИТОМИРА виглядають так і мовчазно кричать нам „Спаси та схорони!“. Естетика наших … А може це інсталяція?».

У коментарях житомиряни почали відкрито глузувати з цього. Проте, за кілька годин на тому місці почали працювати комунальні служби, аби прибрати кабель. 

Будьте першим, хто прокоментував "«Оголені нерви Житомира»: на перехресті Небесної Сотні – Грушевського прибирають кабель, що висить з шафи світлофору"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*