Окупанти планують “евакуювати” із ЗАЕС понад три тисячі працівників

російські терористи готуються депортувати з Енергодару близько 3100 людей. Про це заявили у Енергоатомі.

Насамперед йдеться про вивезення 2700 працівників станції, які підписали контракт із фейковим АО “Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС” або іншим підприємством Росатома, та членів їхніх родин.

Водночас нагадуємо, що працівникам ЗАЕС виїзд з міста рашисти заборонили майже від початку окупації. Також, за інформацією Генерального штабу ЗСУ, з Енергодару до Ростовської області рф вже вивезли частину сімей запорізьких атомників,”

– зазначили на підприємстві.

Такі дії росіян призводять до нестачі на ЗАЕС працівників необхідних для нормальної роботи станції. Відтак Енергоатом терміново формує команду фахівців задля забезпечення роботи АЕС після деокупації.

Така команда вахтовим методом формуватиметься із працівників ЗАЕС, які зараз перебувають на контрольованій Україною території, а також фахівців з інших атомних станцій,”

– розповіли в компанії.

Нагадаємо, що через жорстку фільтрацію, застосовану до працівників ЗАЕС окупантами, останні місяці дефіцит фахових працівників, які підтримують життєдіяльність станції, максимально зріс. Тепер же своїми діями загарбники створили на АЕС загрозливу ситуацію.

Будьте першим, хто прокоментував "Окупанти планують “евакуювати” із ЗАЕС понад три тисячі працівників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*