Окупанти зі зброєю змушують жителів тимчасово окупованих територій України йти на «референдум»  | Times ZT

Окупанти зі зброєю змушують жителів тимчасово окупованих територій України йти на «референдум» 

Від сьогодні, 23 вересня, на тимчасово окупованих територіях України почалися псевдореферендуми стосовно приєднання до росії. Зокрема, «референдуми» проводять в «днр», «лнр», Херсонській та Запорізькій областях. 

«Голосуватимуть» п’ять днів – до 27 вересня.

Окупанти повідомлять про нібито позитивний настрій населення Донецька щодо приєднання до росії. Референдум настільки «чесний», що ватники голосують прикривши бюлетень… папкою. Це не голосування, а справжнісінька фікція.

А от на Луганщині окупанти намагаються підвищити явку під час «референдуму». Про це розповів голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай.

За наявною інформацією, є люди, які відмовилися голосувати за приєднання до складу рф, але їх вносять в окремий список, до блокноту.

«Комісії ходять будинками і можуть навіть зламувати двері, якщо вони знають про перебування там людей. Таксистів змушують возити бюлетені та комісії безкоштовно. Міста закривають, щоб люди не могли виїхати та голосували. Але ми знаємо, чим це закінчиться – ні Україна, ні весь цивілізаційний світ не визнає результатів цього референдуму», – зазначив Гайдай.

Крім того, деякі підприємці, щоб збільшити явку на референдумі в «лнр», погрожують своїм працівникам звільненням у разі відсутності на голосуванні. Така ситуація відбулася на одному з підприємств у Біловодську. Там начальник оголосив усім співробітникам, що явка на «референдумі» – обов’язкова. Хто не буде брати участь у голосуванні, автоматично звільнятиметься з роботи, а списки тих, хто не з’явиться, передадуть до «мгб лнр».

У Херсоні явка на «референдумі» – нульова. Там більше охорони на дільницях, ніж охочих прийти та проголосувати.

Також зазначається, що окупанти зі зброєю обходять квартири для примусу людей брати участь у так званому «референдумі». Тому жителів тимчасово окупованих територій закликають не відкривати двері в період з 23 по 28 вересня. 

Нагадаємо, Херсонці проти референдуму: по місту з’явилися написи «Х*р вам».

Будьте першим, хто прокоментував "Окупанти зі зброєю змушують жителів тимчасово окупованих територій України йти на «референдум» "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*