Олег Грамотенко: «Треба почистити калюжу, з якої п’є Житомир, і накрити її сонячною електростанцією» | Times ZT

Олег Грамотенко: «Треба почистити калюжу, з якої п’є Житомир, і накрити її сонячною електростанцією» ПР

Телевізійні дебати на каналі «UA: Житомир» 3 липня розпочалися трохи дивно. Ведучий Сергій Яцик дав кожному кандидату у народні депутати по 62-му округу рівно хвилину, щоб представити себе глядачам. Під час самопрезентації Олега Грамотенка ведучий раптом поставив йому додаткове запитання, очевидно збиваючи кандидата з думки і «викрадаючи» декілька секунд його часу. Прикметно, що жодного іншого кандидата С. Яцик таким чином не перебивав.

У телевізійному проекті «Виборчий округ», окрім Олега Грамотенка, взяли участь також Ігор Гундич, Віктор Борщівський, Сергій Артьомов та Богдан Купчинський. Ще декілька кандидатів не з’явилися у студію, попри запрошення.

Якщо не брати до уваги дивний вчинок ведучого (див. вище), ефір вийшов у цілому коректним: жоден з кандидатів не кричав на іншого, не виливав на опонентів бруд і не бив нікого в обличчя. Незважаючи на це, О. Грамотенко під час ефіру висловив ряд резонансних, а подекуди й різких заяв. І не лише на тему житомирського життя. Адже вибори відбуваються у Верховну Раду України – а не в міську.  

«Якщо земельна ділянка у місті протягом 2-3 років не використовується – її має забрати місто».

«Я хочу впровадити доторканість народних депутатів!» – заявив О. Грамотенко. Йому опонував Віктор Борщівський, який казав, що зняття недоторканості буцімто зробить народного депутата вразливим перед незаконним судовим переслідуванням та зовнішнім тиском з боку різних органів. «Я готовий на відкритий конфлікт з будь-якими органами!» – коротко відповів О. Грамотенко.

Зовнішньополітичні теми також не оминули. «Треба, щоб депутати Верховної Ради поїхали у Росію і забрали наших моряків!» – висловив свою думку Олег Грамотенко. «За столом переговорів мають сидіти Росія, Україна і США. І це не мінський формат!» – додав він.

Стосовно медичної реформи: «Я за страхову медицину. Але для дітей та пенсіонерів має бути дисконтова система охорони здоров’я…»

Стосовно перспектив молоді у Житомирі та молодіжної міграції за кордон: «Це дуже просте запитання. У моїй компанії («Tesla Energo») успішно працюють молоді люди, які повернулися з країн ЄС…»

Стосовно проблем з питною водою та брудними водоймами: «Слід звернутися до європейського досвіду. Створити карту забруднення водойм. Треба почистити калюжу, з якої п’є Житомир, і накрити її сонячною електростанцією. Що знизить температуру нагрівання води…»

Кандидати обговорювали також тему «як злізти з російської «газової голки»? Олег Грамотенко має фахову відповідь і на це питання: «Треба не сортувати сміття, а спалювати його, отримуючи тепло та енергію. Це дозволить зменшити газову залежність від Росії…» 

Наприкінці ефіру Олег Грамотенко раптово «оживив» аудиторію, поставивши опонентам просте запитання: «Чи готові ви співпрацювати зі мною після того, як я здобуду депутатський мандат?»

Віктор Борщівський заявив: «Гарний маркетинговий хід!..» Попри ряд застережень, В. Борщівський визнав, що готовий об’єднатися з переможцем.

Ігор Гундич сказав, що заради житомирян готовий співпрацювати з будь-ким, чия позиція буде близькою до його власної.

Сергій Артьомов нагадав, що декілька років працює, захищаючи інтереси окремих соціальних верств, в тому числі ветеранів АТО/ООС. «Головне, щоб Ви, Олег, були готові з нами співпрацювати!» – додав він. Після цього Артьомов та Грамотенко потисли один одному руки перед камерами.

Богдан Купчинський відповів просто: якщо у переможця виборів у 62-окрузі будуть спеціальні програми для захисту дітей, то він також готовий співпрацювати з ним.

Кожного робочого дня Олег Грамотенко чекає вас у своєму офісі від 18:00 до 19:00 год. Просте неформальне спілкування за чашкою кави або чаю. Але перед цим Олег рекомендує ознайомитися з його Програмою дій у парламенті. Тоді розмова вийде не лише приємною, але й предметною.

Адреса: Житомир, вул. Покровська, 81, другий поверх заводу «Кріґер». Їхати тролейбусом № 4, 4а, 6, 12, маршрутними автобусами № 53, 53-а, зупинка «провулок 2-й Капітульний».

Олег Грамотенко, кандидат у народні депутати України по 62-му одномандатному округу, м. Житомир

Facebook: Oleg Gramotenko

Веду прямі ефіри у Facebook кожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!

Будьте першим, хто прокоментував "Олег Грамотенко: «Треба почистити калюжу, з якої п’є Житомир, і накрити її сонячною електростанцією»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*