Олександр Лукашенко та Володимир Зеленський замахнулись на проведення Олімпійських ігор

Під час своєї промови на Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь, Олександр Лукашенко повідомив, що Володимир Зеленський запропонував йому подумати над можливістю подачі заявки на спільне проведення Олімпійських ігор двома сусідніми державами Україною та Білоруссю.

«Не менше, ніж культура, наші народи об’єднує любов до спорту. Не так давно Мінськ приймав матчеву зустріч з легкої атлетики Європа-США. Ми дякуємо українським легкоатлетам за активну участь в цих масштабних спортивних змаганнях та вітаємо з призовим місцем в спільних командних змаганнях на Європейських іграх і першим місцем з легкої атлетики. 

Ви б бачили, як десятки тисяч людей зустрічали ваших спортсменів і вітали з перемогою. Думаю, наші держави разом могли б поборотися за право проведення міжнародних спортивних змагань високого рівня. Це я говорю за пропозицію Володимира Зеленського, який пропонує нам разом подумати над тим, а чи не замахнутися нам на Олімпійські ігри? Двом країнам провести. Це нам під силу», — сказав президент Республіки Білорусь.

Також Лукашенко зауважив, що Україна та Республіка Білорусь має сильні духовні узи:

«Білоруси і українці — не просто сусіди, нас пов’язують узи, які сильніші будь-яких, найефективніших економічних, культурних та дипломатичних взаємин. Це узи кровної і духовної спорідненості» .

Будьте першим, хто прокоментував "Олександр Лукашенко та Володимир Зеленський замахнулись на проведення Олімпійських ігор"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*