IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!» ПР

preview times - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

Житомиряни не до кінця усвідомлюють, що саме сталося на вулиці Гагаріна. «Провалився каналізаційний колектор діаметром 600 мм. Загальна протяжність провалу – близько 100 метрів. Ми будемо повністю все розкопувати, рух транспорту на вулиці буде перекрито…» – коментує ситуацію технічний директор «Житомирводоканалу» Сергій Єрьомін.

03 3 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

04 4 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

В місцях обвалів тротуару нечистоти течуть бурхливим потоком. Як це зупинити? «Ніяк! Ніхто цього не зупинить. Навіть, якщо ми подачу води на місто закриємо – каналізація ще буде бігти близько трьох діб…» – додає Сергій Єрьомін. Ситуація ускладнена тим, що це магістральний колектор, який обслуговує майже третину міста.

На місце аварії приїхав Олександр Павленко, кандидат у депутати міської ради від партії «Слуга Народу».

15 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

Олександр – конструктор за фахом і добре знається на технічних питаннях. Він хоче зрозуміти, як і коли саме це сталося. Дуже швидко ми знаходимо пенсіонера, який охоче розповідає подробиці.   

Це не порожні побоювання. Потік нечистот, який вже пробив собі підземне русло, тече прямо під будинок №20, до якого близько десяти метрів. Кожну хвилину туди виливається декілька кубометрів смердючої рідини – яка зрештою може розмити фундамент і обвалити житловий будинок на 12 квартир.   

02 6 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

01 3 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

У дворі ми зустрічаємо мешканку будинку, яка повідомляє ще сумніші подробиці. За її словами, перший провал в асфальті вона побачила увечері 10 жовтня, коли йшла з роботи додому. Отже, півтори доби ніхто навіть не намагався ліквідувати аварію…

07 2 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

06 2 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

08 2 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

У дворі будинку №22 ми зустрічаємо двох привітних пенсіонерок. «Мене звати Олександр Павленко!» – представляється кандидат від «Слуги Народу». «Тю, так це я Павленко!» – здивовано каже у відповідь місцева мешканка. Виявляється, вони однофамільці.

09 2 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

Жінки переживають за долю свого будинку, який теж може стати жертвою каналізаційної катастрофи. Олександр Павленко обіцяє розібратися і тримати цю історію під контролем.

«Житомирводоканал» почав діяти тільки вранці 12 жовтня. На наших очах працівники комунального підприємства зірвали асфальт і оголили колекторний колодязь – на декілька десятків метрів нижче від останнього провалу. Це не зупинить потік нечистот, але, принаймні, може вберегти колектор від подальшого руйнування.

16 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

13 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

17 - Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»

«У Житомирі справжня екологічна катастрофа! Звісно, винна міська влада, яка довела це все до такого жалюгідного стану. Яка зараз показово кладе асфальт – замість того, щоб ремонтувати те, що під асфальтом! Щоб подібного більше не відбувалося, я закликаю житомирян обрати свідомо ту владу, яка буде приділяти достатню увагу зношеним інженерним мережам. І тільки потім ми будемо відновлювати асфальтобетонне покриття», – каже Олександр Павленко.

Пресслужба житомирського міського штабу партії «Слуга Народу»Будьте першим, хто прокоментував "Олександр Павленко: «На Гагаріна екологічна катастрофа, третина міської каналізації тече в землю!»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*