Олімпіада-2024 буде без росіян та білорусів | Times ZT

Олімпіада-2024 буде без росіян та білорусів

Літні Олімпійські ігри-2024 можуть відбутися без російських та білоруських спортсменів. У Міжнародному олімпійському комітеті заявили, якщо військова агресія рф проти України триватиме, то шанси спортсменів з росії та білорусі взяти участь у Олімпійських іграх-2024 впадуть фактично до нуля, передає «ТСН».

«Боюся, що потрібно буде ухвалити рішення щодо того, що станеться з кожною з цих двох країн. І я припускаю, що загальні настрої будуть такими, що вони не повинні кваліфікуватися. На перший погляд, малоймовірно, що хтось зможе кваліфікуватися, крім тих трьох видів спорту, де їх не забанили (велоспорт, дзюдо та теніс). І чи зможуть вони пройти кваліфікацію у цих трьох видах? Я не впевнений», – зазначив колишній віцепрезидент МОК Крейг Ріді.

На росії вже почалася істерика після такої заяви.

«10 разів не карають, у нас і так уже немає жодних змагань. Що вони від нас хочуть? Вони не країну хочуть покарати, а конкретних обдарованих людей, які присвятили цьому все своє життя. Це дуже жорстоко та несправедливо», – прокоментувала рашиським ЗМІ тренерка срср з фігурного катання тетяна тарасова.

 Нагадаємо, G20 в Індонезії влашутвали бойкот рашисту лаврову.

Будьте першим, хто прокоментував "Олімпіада-2024 буде без росіян та білорусів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*