#OlympicDay пройшов у  Житомирському обласному  спортивному  ліцеї (ФОТО)

#OlympicDay пройшов у Житомирському обласному спортивному ліцеї

11 червня #OlympicDay завітав до Житомирського обласного спортивного ліцею Житомирської обласної ради, і відкриття заходу було ознаменоване святом Олімпійського прапора, присвяченого участі національної збірної команди України в Іграх XXXIII Олімпіади в Парижі. Олімпійський прапор урочисто підняли найкращі спортсмени ліцею.

120 вихованців закладу активно долучилися до заходу. Руханку для них провела срібна призерка ЄЮОФ з легкої атлетики Марина Чорна.

Учасників вітали Олександр Сташенко — директор Житомирського обласного спортивного ліцею, Людмила Гедзюк — відповідальний секретар відділення НОК України в Житомирській області.

Вони побажали учасникам гарно провести час, успіху та перемог. Дітлахи раділи подарункам від відділення та морозиву від ПАТ Житомирський маслозавод — компанія «Рудь».

Спортивні заходи, такі як #OlympicDay, мають величезне значення для розвитку дітей. Вони сприяють фізичному розвитку, зміцненню здоров’я та формуванню командного духу. Через спорт діти вчаться долати труднощі, ставити цілі та досягати їх. Також спортивні заходи сприяють соціалізації, допомагають знайти нових друзів і відчувати підтримку команди.

Підтримка фізичної активності з раннього віку формує здорові звички на все життя, знижує ризик розвитку хронічних захворювань та сприяє загальному добробуту.

Підтримуємо наших юних спортсменів і допомагаємо їм розвиватися через спорт!

#OlympicDay завітав до ліцею № 8 міста Житомира (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "#OlympicDay пройшов у  Житомирському обласному  спортивному  ліцеї (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*