#OlympicDay завітав до Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету (ФОТО)

#OlympicDay завітав до Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету

20 червня #OlympicDay завітав до Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету.

На заході були присутні Володимир Зорнік, начальник Житомирського обласного відділення Комітету з ФВС МОН України, заслужений тренер України; Людмила Гедзюк, відповідальний секретар відділення НОК України в Житомирській області; Дмитро Гедзюк, старший викладач ЖДУ ім. І. Франка, багаторазовий чемпіон України та срібний призер міжнародного турніру з легкої атлетики.

З вітальними словами виступили Віталій Палій, в.о. директора фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну, та Андрій Гошко, керівник фізичного виховання фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Вони побажали учасникам натхнення, наполегливості та нових спортивних досягнень. 

Особливу увагу привернула запальна руханка від чемпіонки України з легкої атлетики Владислави Колесник.  Дмитро Гедзюк організував цікаві естафети, які викликали справжній захват у студентів. 

Традиційно після заходу всі учасники отримали приємні подарунки від відділення НОК України в Житомирській області. 

Дякуємо всім за участь та незабутні емоції! 

«Передай вогонь ПЕРЕМОГИ»:  #OlympicDay пройшов у Курненській територіальній громаді (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "#OlympicDay завітав до Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*