# OlympicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» завітав до Житомирського агротехнічного коледжу.
Учасників заходу привітали радник начальника ОВА та член відділення НОК України в Житомирській області Олена Орлова, директор житомирського Агротехнічного коледжу Микола Тимошенко, відповідальний секретар відділення НОК України в Житомирській області Людмила Гедзюк, які побажали спортсменам провести гарно час, успіху та перемоги.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0650-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0601-768x1024.jpeg)
Спортсменки відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Динамівець» під керівництвом тренерів Вікторії Волощук та Марини Олександрії провели запальну руханку для студентів коледжу.
Після заходу, вже традиційно учасники отримали подарунки відділення НОК України в Житомирській області.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0636-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0613-1024x768.jpeg)
#OlympicLab: генеральне прибирання на центральному стадіоні Бердичева (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "#OlympicLab завітав до Житомирського агротехнічного коледжу (ФОТО)"