Омріяєне працевлаштування за кордоном обернулося для житомирянки втратами часу та грошей і, врезультаті, зверненням до поліції

Омріяєне працевлаштування за кордоном обернулося для житомирянки втратами часу та грошей і, врезультаті, зверненням до поліції

Днями до правоохоронців звернулася житомирянка із заявою про шахрайство. За словами заявниці, вона відгукнулася на оголошення в Інтернеті про працевлаштування за кордоном. Однак обіцяної роботи так і не отримала.

Рекрутери запропонували їй привабливі умови роботи і жінка спокусилася на їх пропозицію. Відтак сплатила “помічникам” близько півтори тисячі гривень для оформлення документів.

Проте за кілька днів до неї зателефонувала представниця цього «агенства» і повідомила, що вакансія, яку пропонували заявниці, вже зайнята та вільних немає. Відмовили рекрутери й у поверненні коштів, сплачених жінкою. Відтак вона звернулася за допомогою до поліції.

За вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) ККУ. Нині поліцейські з’ясовують обставини діяння та встановлюють причетних до правопорушення.

Нагадаємо також, що 53 тисячі гривень віддала шахраям мешканка Бердичівщини, повівшись на нову популярну схему ошуканства.

Будьте першим, хто прокоментував "Омріяєне працевлаштування за кордоном обернулося для житомирянки втратами часу та грошей і, врезультаті, зверненням до поліції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*