Opti – таксі Житомира № 1 Р

Хочете швидке та комфортне таксі у Житомирі? Тоді Opti саме для вас. Служба Opti здійснює пасажирські та вантажні перевезення не лише в самому місті Житомир, а й в передмісті. В арсеналі таксі Opti досить різноманітні послуги. Водій таксі доставить до будь-якого місця вас, вашого домашнього улюбленця чи ваші речі. Побажання клієнта – головне для служби таксі Opti.

Чому Opti?

Служба таксі Opti у свої роботі застосовує лише інноваційні підходи, робить все можливе, щоб клієнту було зручно та комфортно. Служба таксі здійснює пасажирські та вантажні перевезення в більше ніж 32 містах України, і вже встигла себе зарекомендувати з гарного боку та завоювати довіру клієнтів. 

Серед переваг можна також видіти:

  • Серед переваг можна також видіти:

    • Зручний додаток, який дозволяє розрахуватися готівкою, карткою чи бонусами, які ви накопичили. При замовленні таксі можна вказати потрібний час, обрати додаткові послуги, спосіб оплати, клас авто (економ, люкс, комфорт, бізнес, драйвер та ін), а онлайн-додаток розрахує вартість поїздки. Завантажити додаток можна через Google Play та App Store.
    • Крім мобільного додатку більш детально про компанію можна дізнатись на сайті https://opti.global/zhitomir
    • Кешбек у 3% з кожної поїздки на бонусний рахунок. 
    • Цілодобова консультація та допомога у виклику таксі від фахівців.

Служба Opti — це дещо більше ніж перевізник. Житомир вважають одним із найбільших міст України, згідно офіційних даних у місті проживає близько 264 тисяч людей. А ще Житомир поділений на Богунський та Корольовський райони, які складаються з мікрорайонів. Opti незамінний у перевезеннях, адже враховує всі ці деталі. Таксі Opti не просто доставить вас з точки «А» в точку «Б», а й якісно вирішить масу інших важливих питань. Через Житомир проходять важливі міжнародні та автомобільні шляхи. Крім того, в місті працює залізничний вокзал, з якого розходяться п’ять напрямків, і три автостанції. Opti готовий до відновлення пасажирських рейсів та забезпечення комфортного трансферу до аеропорту міста.

Будьте першим, хто прокоментував "Opti – таксі Житомира № 1"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*