ОПЗЖ та Пропозиція скаржаться на «Слугу Народу», поліція розслідує рекламу-тролінг на президентську партію

Партії, які висуваються до Житомирської міської ради, пишуть скарги, бо «Слугам Народу» виділили більше половини посад голів дільничних виборчих комісій, повідомляє Житомир.Інфо.

Член Житомирської міської ТВК Тамара Яремчук пояснила, що під час засідання Корольовської комісії вирішили, що з 57 дільниць 36 голів дільничних комісій будуть від «Слуги народу», ще кілька місць розподілили між партіями «За майбутнє», «Батьківщина», «Європейська Солідарність» та «Сила і Честь», інші залишилися без нічого: 

«Вчора, 7 жовтня, в Корольовській ТВК відбулося голосування, на результати якого ми отримали скаргу від партії „Опозиційна платформа — За життя“ про те, що там були порушення. В Богунській ТВК представники партії „Слуга Народу“ зірвали засідання комісії. Проблема в тому, що раніше керівний склад комісій розподілявся за квотним принципом, у новому Виборчому кодексі зазначено, що керівний склад комісії просто не повинен бути від однієї партії. Під час засідання Корольовської комісії проголосували за те, що з 57 дільниць 36 голів дільничних комісії будуть від „Слуги Народу“, ще декілька посад голів віддали партіям „За майбутнє“, „Батьківщина“, „Європейська Солідарність“ та „Сила і Честь“, а іншим нічого».

Тамара Яремчук додала, що сьогодні, 9 жовтня, о 15:00 має бути засідання Богунської ТВК.

Крім «Опозиційної платформи — За життя», скаргу подала й партія «Пропозиція», яка аргументувала це тим, що голови Корольовської ТВК порушили рівність прав інших місцевих політичних партій та висунули пропозицію провести повторне засідання.


Будьте першим, хто прокоментував "ОПЗЖ та Пропозиція скаржаться на «Слугу Народу», поліція розслідує рекламу-тролінг на президентську партію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*