орків змушують повертати гроші, отримані за легкі поранення | Times ZT

орків змушують повертати гроші, отримані за легкі поранення

На росії за легкі поранення оркам виплачують 3 млн. рублів, проте, і їх згодом забирають. Про це стало відомо з нової телефонної розмови окупанта, передає СБУ.

У записі військовий рф розповідає своїй мамі про те, що одного солдата було легко ранено, йому виплатили компенсацію, а після того, як він одужав і повернувся на війну – гроші забрали.

«25 марта пацаненка в плечо ранило, ну, легко, осколком просто чуть-чуть. Его увезли в госпиталь. Через пару дней выплатили 3 миллиона. А 29 апреля, он вернулся сюда обратно, уже нормальный, заживший. И у него эти 3 миллиона забрали, аргументируя тем, что ранение легкое», – розповідає рашист.

Також окупант просить мати попередити його знайомого, щоб він не витрачав кошти, які йому виплатили за поранення, адже на його думку, після війни, гроші забиратимуть назад:

«Не надо деньги тратить пока. Потому что после войны будут разбираться, поднимать степень ранения. И у кого степень ранения первая или вторая, будут отнимать половину суммы, как минимум».

Отже, у рашистів навіть гроші – більше не мотивація йти на війну, адже і їх забирають. Хоча незрозуміло, чому вони дивуються такому розкладу, адже це саме їх нація, найбільш брехлива і хитра, тому було очевидно, що просто так гроші там ніхто не отримає. 

Нагадаємо, знищений вщент сибір та нові пожежі у військкоматах: росії прилетів болючий бумеранг.

Будьте першим, хто прокоментував "орків змушують повертати гроші, отримані за легкі поранення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*