Основною ціллю атаки російських терористів цієї ночі стали енергетичні об`єкти України

Основною ціллю атаки російських терористів цієї ночі стали енергетичні об`єкти України

В ніч на 29 березня російські окупанти атакували українські міста 99 різними повітряними цілями. Масований удар рашистів прийшовся по 10 регіонам країни. В результаті чергового терористичного атку росіян зазнала пошкоджень енергетична інфраструктура, цивільні об’єкти та приватні будинки. За даними ДСНС, загалом зруйновано близько 10 приватних будинків, ще десятки – пошкоджені. Наразі відомо про 6 постраждалих, серед яких 1 дитина.

Зокрема, рашисти атакували три теплоелектростанції ДТЕК в у Дніпропетровській, Полтавській та Черкаській областях. Попередньо, внаслідок атаки поранень зазнав один працівник ТЕС. При цьому, у ДТЕК зазначили, що унаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. Також є пошкодження енергетичної інфраструктури у Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях. У деяких регіонах застосовані аварійні відключення.

На Дніпропетровщині на даний момент вже вдалося повернути електропостачання в оселі місцевих мешканців. Увімкнули людям і воду, там, де були перебої.

Загалом нічна атака рашистів тривала 9 годин.

Будьте першим, хто прокоментував "Основною ціллю атаки російських терористів цієї ночі стали енергетичні об`єкти України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*