Особистий рекорд: як 16-річний житомирянин разом з друзями велосипедом їздив у Херсон  (ФОТО)

Особистий рекорд: як 16-річний житомирянин разом з друзями велосипедом їздив у Херсон

Тимуру – 16 років. Цієї осені він вступив на навчання у Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права, а до того разом з друзями встиг побувати у мандрівці, під час якої на велосипеді подолав більше 2600 км за два тижні.

Розповідає, що велосипедами цікавився завжди і поки не мав власного, брав у мами та катався з товаришем по місту. Коли ж йому придбали  гірський двоколісник, почав їздити все більше й більше, а нині це його основний засіб пересування.

Поступово з’явилися знайомі з велоспільноти і разом  почав їздити на більші відстані і навіть з ночівлями у ліс. Маршрути, відстані  і локації змінювалися, а одного разу хлопці поставили перед собою мету – доїхати велосипедами до Бердичева. Для них це свого роду був рекорд на той час. Вже в дорозі зрозуміли, що їх транспортні засоби не дуже підходять для далеких поїздок.

Повторити свій досвід, але вже більш успішно, Тимур вирішив  у липні цього року, коли вирішив спробувати дістатися велосипедом південних регіонів країни. Ще взимку виникла ідея відвідати Херсон.

«Якоїсь спеціальної підготовки – у плані тренувань, не було, але вона насправді видалася складною і в моральному, і у фізичному плані, – говорить 16-річний Тимур. – Це досить серйозне рішення, де треба було зважити усі нюанси. З собою, окрім велосипеда, ми брали кошти і змінний одяг. Ночувати зупинялися у знайомих в різних містах, з якими домовлялися завчасно, тому у нас був відпочинок з комфортом, так би мовити.  Тут нам пощастило, а в іншому  – покладалися на власні сили, сприятливі погодні умови  та Божу підтримку. Зі мною ще було два велосипедисти і отак ми їхали вдень, а на ніч зупинялися в різних населених пунктах.

Найважчим був відрізок на Кіровоградщині, адже стояла дуже спекотна пора, а дорога там – суцільні підйоми і спуски. Максимально за один день ми проїхали десь понад 200 км. Тоді здавалося, що ми до кінцевого пункту не доїдемо, бо дорога, наче безкінечна. Таким чином ми дісталися до Херсону. Особисто мені було цікаво там побувати, бо раніше не вдавалося відвідати це місто. Назад ми поверталися потягом і щасливі від того, що все вдалося.  Я щасливий, що зміг це зробити і враження були просто шалені. Якщо все буде добре, то у майбутньому плануємо їхати велосипедами в сусідню Молдову».

Юлія Демусь

Максим Дєньгін про велоклуб «Друзі», переїзд з Ізюма, мандрівки Житомирщиною, ютуб-канал і найбільші дистанції (ФОТО)

Космічне звучання: хендпан  – перкусійний інструмент нового покоління, який опанували житомиряни  (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Особистий рекорд: як 16-річний житомирянин разом з друзями велосипедом їздив у Херсон  (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*