Остання крапля? Через відмову робити ПЛР-тести Сергій Сухомлин погрожує звільнити головного санітарного лікаря Житомирщини (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

Остання крапля? Через відмову робити ПЛР-тести Сергій Сухомлин погрожує звільнити головного санітарного лікаря Житомирщини (ФОТО-ВІДЕО)

 Міський голова Житомира Сергій Сухомлин розкритикував рішення головного санітарного лікаря Житомирщини Зіновія Парамонова, припинити приймати матеріали на тестування коронавірусу методом ПЛР та пропонує виконкому розглянути можливість кадрових змін. Про це Сергій Сухомлин повідомив на власній сторінці у Фейсбук.

У мережі інтернет з’явився лист від головного санітарного лікаря області, у якому повідомляється, що лабораторія завантажена, тому найближчим часом не прийматиме матеріали на тестування методом ПЛР.

Міський голова зазначив, що Парамонов вже не вперше неприємно дивує своїми рішеннями, а тому вважає, що прийшов час кадрових змін:

«Зазначу, що раніше Житомирська Міська Рада пропонувала свою допомогу. Але нас запевнили — все добре. Тепер не встигають. Це вже не вперше нас „дивує“ головний санітарний лікар області. Кілька тижнів тому ми отримали наказ, яким він збирався повністю зупинити життєдіяльність міста. Ми його проігнорували. Якщо держава не справляється, ми готові коштом місцевого бюджету закупити додаткові ПЛР-лабораторії. Але, на мою думку, зараз час розглянути можливість кадрових змін».

Posted by Сергій Сухомлин on Wednesday, 6 May 2020

Будьте першим, хто прокоментував "Остання крапля? Через відмову робити ПЛР-тести Сергій Сухомлин погрожує звільнити головного санітарного лікаря Житомирщини (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*