Останній рік Сергія Сухомлина: чого житомиряни досі не дочекалися

cropped ZZKepUlX28Q e1577972422703 - Останній рік Сергія Сухомлина: чого житомиряни досі не дочекалися

На посаду міського голови Житомира Сергія Сухомлина обрали ще у 2015 році. За цей період він встиг зробити чимало амбітних заяв. Очевидно, що головною метою роботи мера мало б бути  насамперед покращення життя в Житомирі. Проте чи вдалося Сергію Сухомлину це зробити та скільки обіцянок було виконано за цей час – з’ясовували журналісти Times.ZT. 

Отож, згідно даних порталу Слово і діло  з 2015 року Сухомлин встиг дати  69 обіцянок, з яких виконав лише 22, а ще 30 перебувають у процесі. Серед “забутих” і невиконаних була, наприклад, побудова першого в Україні сміттєпереробного заводу до кінця 2019 року – як бачимо, результат: “Done”. 

За переконанням мерії починати будівництво взимку набагато дорожче, ніж весною.

 1. Новий ЦНАП також ще досі не відкрито, хоча на “Прозорий офіс”  за співфінансування міського та обласного бюджету було виділено близько 35 млн грн. Мерія знову наважилася пообіцяти, що до кінця поточного 2020 року офіс все-таки відкриють для терплячих відвідувачів.
 2. Ще одна гучна заява Сухомлина  – заборона розміщення зовнішньої реклами в центральній частині міста. Таким кроком міський голова хотів зробити місто красивим. Проте виконавчим комітетом міськради жодні рішення про заборону розміщення реклами в центрі Житомира не приймались.
 3. Два роки тому Сергій Сухомлин також заявив, що планує протягом декількох років завершити термомодернізацію всіх державних лікарень, шкіл і дитячих садків міста. Проте станом на сьогодні термомодернізовано лише 29 із 63 запланованих бюджетних установ.
 4. За період своєї каденції він також планував встановити 225 індивідуальних теплових пунктів. Зараз КП “Житомиртеплокомуненерго” вже поставлено лише 119 од. комплектів ІТП – роботи по встановленню інших теплових пунктів продовжуються. Тому обіцянка отримує статус “не виконано”.
 5. У 2018 році Сергій Сухомлин пообіцяв встановити 10 спортивних майданчиків зі штучним покриттям, проте у зазначені терміни була збудована лише половина із прогнозованих. 
 6. На своїй сторінці у соцмережі Facebook міський голова 15 серпня 2018 року виклав публікацію, де обіцяв, що зробить все для того, аби проїзд для пенсіонерів був безкоштовним. Проте сьогодні ця категорія пільговиків платить по 3 грн у період з 10 до 16 год. Тому відповідно – “не виконано”. 
 7.  У своїй передвиборчій кампанії тодішній кандидат у мери Сергій Сухомлин пообіцяв зменшити ціну на тепло та воду в Житомирі. Зокрема за рахунок модернізації «Водоканалу» та «Теплокомуненерго». Проте тарифи за цей час тільки зросли, хоча й  залишаються одними з найнижчих в Україні.
 8. Серед невиконаних також обіцянка про встановлення вбиралень, пристосованих для людей з інвалідністю .
 9. Був намір побудувати сучасну станцію доочистки води у 2017 році, проте навіть сьогодні, 2 січня 2020 року, житомиряни змушені купувати воду у бутлях, адже те, що тече з крану, не можна назвати водою, придатною для пиття. 
 10. Відкрити басейн в дитячому садочку №61 у 2017 році меру також не вдалося – пообіцяв завершити у 2018.
 11. Сухомлин також пообіцяв, що в рамках програми НЕФКО в 2016 році буде утеплено 22 соціальних об’єкти, проте тоді встигли утеплити лише 13.
 12. Планувалося відкрити дві амбулаторії сімейної медицини до кінця 2016 року, але по факту відкрита одна.
 13. Відкрити оновлений корпус гімназії №3 у 2017 році теж не вдалося – натомість це зробили через рік у 2018.
 14. Комплексний ремонт мікрорайону Нижня Польова, який мав завершитись у 2016 році й досі триває, зокрема реконструкція фонтану “Космонавт” та прилеглого скверу.

Згідно рейтингу найкомфортніших міст України Житомир у минулому 2019 році посів 9 місце.

Нагадуємо, що вже у новому 2020 році відбудуться вибори нового кандидата у мери Житомира.


Будьте першим, хто прокоментував "Останній рік Сергія Сухомлина: чого житомиряни досі не дочекалися"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*