Шоумен Володимир Остапчук, відомий по «голодній тусі» в День пам’яті жертв Голодомору та по своїм постійним публічним чварами з колишніми дружинами, у новому випуску свого YouTube-шоу разом зі співаком Позитивом та блогером Богданом Буше висловилися про стандарти жіночої краси.
Все б нічого, якби не тези про те, що жінки мають відповідати очікуванням та бажанням чоловіків, інакше вони не 10/10. Йшлося про те, що жінка тільки тоді приваблива, коли вона поголена та без целюліту.
Українців обурило не лише те, що жінок досі в сучасному суспільстві оцінюють немов трофей, а і те, що роблять це хлопці (чоловіками назвати важко), яким дуже далеко до ідеалу. Розізлили такі заяви і чоловіків, адже це змушує жінок думати, що всі чоловіки солідарні з думкою Остапчука, а це зовсім не так.
«Times.ZT» зібрали реакції, де українці тролять Остапука і оцінюють його на 0/10.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.29.49-997x1024.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.31.27-1024x88.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.32.00-1024x70.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.35.05.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.33.10-872x1024.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.36.50-1024x66.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.37.14-1024x89.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.34.53-790x1024.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.37.22-1024x131.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/Znimok-ekrana-2023-08-14-o-11.39.21.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/F3LZoqTasAIdDV9-1024x1024.jpeg)
Нагадаємо, як українці пережили пекельну спеку: найсмішніші меми минулого тижня.
Будьте першим, хто прокоментував "Остапчук 0/10: українці затролили шоумена за скандальну заяву про стандарти жіночої краси "