Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу ПР

25 вересня фахівці Національної експертної групи з інфекційного контролю Negic, які входять до складу команди Людмили Зубко з реалізації ініційованого нею проєкту «Альтернатива є – безпечна школа», провели аудит інфекційної безпеки у Школі Ордену братів менших францисканців на території храму. Експерти-епідеміологи провели також тренінг для вчителів школи.

З проханням про аудит школи та тренінг до підприємиці, голови громадської організації “Житомир, зроби голосніше” Людмили Зубко, яку партія «Європейська Солідарність» висунула кандидкою у мери Житомира напередодні звернувся настоятель парафії Святого Йоана з Дуклі отець Петро Новосельський. Подібні заходи вже неодноразово були проведені у інших навчальних закладах Житомира і показали свою ефективність.

 

 

Після аудиту та тренінгу о. Петро Новосельський зазначив: Коронавірус є великим викликом для кожного свідомого громадянина, тому що на сьогоднішній день маємо цю загрозу, бачимо смертність людей, збільшується захворюваність. Ми повинні про це говорити у суспільстві. Я щиро вдячний за те, що у нас відбувся цей аудит і тренінг. Дякую Людмилі Зубко за те, що організувала його. Це дуже важливо для безпеки, передусім для безпеки наших дітей”.

Як написала на своїй сторінці у Facebook Людмила Зубко, “місто повинно жити і розвиватися навіть в умовах пандемії. Навчання дітей у школах треба робити безпечним, бо ми не маємо допустити ситуації, коли всі знову закриються на жорсткий карантин”.

На переконання Людмили Зубко, безпека для людей, зокрема і інфекційна безпека у навчальних закладах Житомира – одне з правил, прописане у Маніфесті успішного міста для людей. «Це план дій для міста, який ми розробили для Житомира спільно з командою «ЕС», це відповідь на виклики і проблеми, які турбують сьогодні житомирян. і це те, чим сьогодні, не втрачаючи ні хвилини, мала б займатися міська влада!», – зазначила Людмила Зубко.

Ми з командою знову не чекаємо, а діємо. Успішне місто для людей можна збудувати тоді, коли влада дбає про безпеку кожного”, – написала Зубко.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*