pol_E1
Кальчук
PRONOZA

Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу ПР

NSV 4144 777x437 - Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу

25 вересня фахівці Національної експертної групи з інфекційного контролю Negic, які входять до складу команди Людмили Зубко з реалізації ініційованого нею проєкту «Альтернатива є – безпечна школа», провели аудит інфекційної безпеки у Школі Ордену братів менших францисканців на території храму. Експерти-епідеміологи провели також тренінг для вчителів школи.

З проханням про аудит школи та тренінг до підприємиці, голови громадської організації “Житомир, зроби голосніше” Людмили Зубко, яку партія «Європейська Солідарність» висунула кандидкою у мери Житомира напередодні звернувся настоятель парафії Святого Йоана з Дуклі отець Петро Новосельський. Подібні заходи вже неодноразово були проведені у інших навчальних закладах Житомира і показали свою ефективність.

 

 

NSV 4243 1024x682 - Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу

Після аудиту та тренінгу о. Петро Новосельський зазначив: Коронавірус є великим викликом для кожного свідомого громадянина, тому що на сьогоднішній день маємо цю загрозу, бачимо смертність людей, збільшується захворюваність. Ми повинні про це говорити у суспільстві. Я щиро вдячний за те, що у нас відбувся цей аудит і тренінг. Дякую Людмилі Зубко за те, що організувала його. Це дуже важливо для безпеки, передусім для безпеки наших дітей”.

Як написала на своїй сторінці у Facebook Людмила Зубко, “місто повинно жити і розвиватися навіть в умовах пандемії. Навчання дітей у школах треба робити безпечним, бо ми не маємо допустити ситуації, коли всі знову закриються на жорсткий карантин”.

На переконання Людмили Зубко, безпека для людей, зокрема і інфекційна безпека у навчальних закладах Житомира – одне з правил, прописане у Маніфесті успішного міста для людей. «Це план дій для міста, який ми розробили для Житомира спільно з командою «ЕС», це відповідь на виклики і проблеми, які турбують сьогодні житомирян. і це те, чим сьогодні, не втрачаючи ні хвилини, мала б займатися міська влада!», – зазначила Людмила Зубко.

Ми з командою знову не чекаємо, а діємо. Успішне місто для людей можна збудувати тоді, коли влада дбає про безпеку кожного”, – написала Зубко.

 

NSV 4474 1024x682 - Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу

Будьте першим, хто прокоментував "Отець Петро Новосельський відзначив важливість діяльності Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*