HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Пам’ятник героям Житомирщини у Житомирі змінив назву

cropped img1576568568 1 777x437 - Пам’ятник героям Житомирщини у Житомирі змінив назву

У четвер, 3 вересня, члени виконавчого комітету прийняли рішення змінити назву пам’ятника «Героям АТО/ООС» на «Захисникам України у війні з російським агресором. 

Пам’ятник, вартістю в близько 6,5 млн грн, планують встановити у сквері поруч з майданом Соборним. 

5 липня під час зустрічі з родинами та сім’ями загиблих на війні, а також ветеранами АТО/ООС пам’ятник вирішили назвати «Героям АТО/ООС», але через місяць, 7 серпня, громада вирішила змінити цю назву:

«7 серпня було прийнято рішення назвати пам’ятник Захисникам України у війні з російських агресором. Рішенням Верховної Ради від 17 жовтня 2017 року Росія визнана як держава агресор. Про те, що це війна, не може й бути іншої мови, ми всі були на Смолянському кладовищі, не думаю, що ми не маємо право використовувати це формулювання. В нас є підстави стверджувати, що деякі політичні сили у Житомирі, які відстоюють проросійську позицію, не зовсім в захваті. Втім, Житомир — це мілітарізоване місто, тут багато військових частин, багато загиблих, ми не маємо підлаштовуватися до тих політичних сил. Назва пам’ятника має бути — «Захисникам України у війні з російським агресором»

Відповідну пропозицію члени виконавчого комітету підтримали, міський голова Сергій Сухомлин доручив департаменту архітектури та землекористування підготувати рішення виконкому зі змінами в назві самого пам’ятника.


Будьте першим, хто прокоментував "Пам’ятник героям Житомирщини у Житомирі змінив назву"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*