Парламент звільнив з посад двох міністрів: Сольського та Кубракова

Парламент звільнив з посад двох міністрів: Сольського та Кубракова

Сьогодні, 9 травня, Верховна Рада звільнила з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України — міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова. Про це повідомив народний депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк.

ЗА – 272

Самого віце-премʼєра не було в залі. Премʼєр – міністра теж. Хто замість теж незрозуміло ))) Коли призначення теж ніхто не знає),”

– зазначив нардеп.

Цікаво,що сам Кубраков заявив, що це питання з ним ніхто не обговорював та навіть попередньо не запрошували на засідання фракції та профільного комітету. При цьому перепризначення міністра, як спочатку поговорювали у кулуарах так і не відбулося.

Цікаво, що про ймовірне звільнення Кубракова, як неугодного “сірому кардиналу” України Андрію Єрмаку, заговорили ще минулого тижня. Тоді відомий воєнкор Юрій Бутусов припустив, що Кубракова звільнять через бажання забрати контроль над бюджетами, які країни Заходу виділяють на відновлення України та передати під контроль людей Єрмака.

Причина відставки – поступова зачистка головою офісу президента Андрієм Єрмаком усіх керівників, які мають право заходити до Зеленського самостійно, напряму без узгоджень з Єрмаком.

Єрмак почав активні дії по дискредитації Кубракова після конфлікту щодо звільнення міністра оборони Резнікова. На цю посаду претендував Кубраков, але Єрмак вважає, що контроль міністра оборони та міністра закордонних справ це його виключна сфера впливу, і там мають призначатись тільки ті люди, яких він контролює,

– розповів редактор українського новинного суспільно-політичного інтернет-порталу Цензор.нет

Також сьогодні з посади Міністра аграрної політики нардепи зльнили і скандально відомого Миколу Сольського, якого нещодавно викрили на мільйонних аферах з державною землею.

Будьте першим, хто прокоментував "Парламент звільнив з посад двох міністрів: Сольського та Кубракова"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*