Партію «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині очолив Олег Дзюбенко

Перший заступник голови Житомирської облради Олег Дзюбенко став очільником партії «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині, а посаду його заступника обійняв журналіст Єгор Чечеринда. Відповідне рішення ухвалили під час загальних зборів обласної організації партії.

Новообраний очільник “УДАРу” сказав, що зараз партія «УДАР» – це платформа єднання для спільного захисту інтересів українців.   

«Ми відгукнулися на заклик Віталія Кличка до місцевого самоврядування, представників громадського сектору, експертів та всіх небайдужих громадян консолідувати зусилля у боротьбі із викликами, що постали перед Україною. Перед нами – багато завдань. Ми маємо сформувати потужну команду на Житомирщині, яка послідовно буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування, шукати та пропонувати ефективні рішення у розв’язанні проблем українців, докладати максимум зусиль для досягнення європейських стандартів життя в Україні», – сказав Олег Дзюбенко.

Він також зауважив, що «УДАР» – це команда сильних людей з сильним лідером на чолі. А ідеї демократії, розвиток, захист інтересів громадян та справедливий суспільний порядок – це те, що об’єднує команду партії. .

«Переконаний, що на нас чекають нові звершення та перемоги, бо ми – сила, сформована на взаємній повазі один до одного та відповідальності за прийняті рішення. В нас є сильний лідер, ми створюємо сильну команду, ми бачимо Україну сильною. Україна буде сильною!», – додав Олег Дзюбенко.

Свою роботу обласний партійний осередок “УДАР Віталія Кличка”  розпочне у відкритому офісі протягом місяця за адресою: м. Житомир, вул. Басейна, 2а.

Нагадаємо, що Олег Дзюбенко очолював  ДП «Малинське лісове господарство» до призначення на посаду першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації. У 2015-ому він пройшов в Житомирську облраду від БПП. Під час цієї каденції був обраний головою бюджетної комісії. На останніх виборах Дзюбенко балотувався від політичної сили «Наш Край». 

Будьте першим, хто прокоментував "Партію «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині очолив Олег Дзюбенко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*