Паспорти рф, робота підприємств та колобаранти: рашисти провалюють окупацію територій України | Times ZT

Паспорти рф, робота підприємств та колобаранти: рашисти провалюють окупацію територій України

рашисти сподівалися, що вони зайдуть в Україну і тут їх чекатимуть з квітами, проте на тимчасово окупованих територіях місцеві продовжують чинити опір, а русня провалює свої плани по окупації.

Українці, які опинилися під тимчасовою окупацією, не хочуть брати рашиські паспорти навіть за грошову винагороду. Тому загарбники вирішили діяти силою – у мешканців одного із сіл Запорізької області примусово відібрали українські паспорти. І навіть після цього місцеві мешканці все одно не стали в чергу за рашиськими документами.

Окрім цього, на тимчасово окупованих територіях зупинили свою роботу десятки підприємств, адже українці не хочуть працювати на ворога. Так, жоден з працівників залізорудного комбінату на Запоріжжі не погодився підписати контракт з рашистами, які обіцяли виплачувати 60% від зарплати. 

А на Луганщину рашистів приходиться завозити, бо там не вистачає колаборантів. Так, в область вже завезли освітян з тамбовської області, а заступником «міністра освіти» «днр» призначили орка. 

Нагадаємо, рашисти пофарбували стелу «Сєвєродонецьк» в триколор.

Будьте першим, хто прокоментував "Паспорти рф, робота підприємств та колобаранти: рашисти провалюють окупацію територій України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*