Цими вихідними до велопатруля звернувся керівник одного із комунальних підприємств міста з повідомленням про те, що у житомирському Гідропарку пасажир з авто самовільно підняв шлагбаум та кілька автомобілів в’їхали на пішохідну зону.
Отримавши відеодокази порушення, правоохоронці рушили вирушили на пошуки транспортних засобів, які порушили вимогу інформаційно-вказівного знаку 5.36 “Пішохідна зона”.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_12-58-13-2.jpg)
В результаті невдовзі обидві автівки та водіїв, патрульні виявили на території парку.
Керманичам-порушникам винесли адміністративні постанови за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків та розмітки). В результаті нахаби свою провину визнали та сплатили по 340 гривень штрафу за допомогою портативного термінала, що мали з собою велопатрульні. І зрештою покинули межі пішохідної зони.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_12-58-14.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_12-58-17-2.jpg)
Заявник подякував патрульним за оперативне реагування на звернення та професіоналізм.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-29_12-58-13.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі патрульні затримали підозрюваного у пошкодженні чужих автомобілей.
Будьте першим, хто прокоментував "Патрульні оштрафували водіїв, які незаконно в`їхали автівками на пішохідну зону житомирського Гідропарку"