Пенсіонерка Новоград-Волинського району «подарувала» 40 тис. грн незнайомцеві

Вчора, 18 листопада, до Новоград-Волинського відділу поліції звернулась 86-річна жителька, яка віддала понад 40 тис. грн нібито на операцію власному синові. Про це пише відділ комунікації поліції Житомирської області. 

Як з’ясувалося, невідомий телефонною розмовою сповістив 86-річну пенсіонерку про те, що її син потрапив у лікарню та йому потрібна невідкладна операція. Приголомшена новиною жінка, одразу взялася «рятувати сина». Жінка домовилася з незнайомцем про необхідні 40 тис. грн та через кілька хвилин предала її невідомому чоловіку.

Згодом пенсіонерці зателефонував її «постраждалий» син, який неабияк був спантеличений почутою від матері історією. Адже насправді був цілий та неушкоджений. 

Відомості про цю подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.190 (Шахрайство) ККУ. Наразі, поліцейські встановлюють осіб, які обдурили стареньку.

Водночас правоохоронці наполегливо закликають громадян не довіряти нав’язливій інформації і уважно перевіряти відомості від телефонних абонентів:

«Якщо вам телефонують незнайомці і сповіщають про неприємність з рідною людиною, одразу телефонуйте 102. Жодним чином не погоджуйтесь на умови, особливо якщо телефонні абоненти вимагають терміново сплатити гроші за нібито звільнення рідної людини від відповідальності або на лікування постраждалих у ДТП осіб. Перевіряйте нав’язувані вам відомості, самі зателефонуйте рідним або комусь з їх оточення й уточнюйте інформацію. Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність».

Будьте першим, хто прокоментував "Пенсіонерка Новоград-Волинського району «подарувала» 40 тис. грн незнайомцеві"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*