Перед судом постане злочинне угрупування в’язнів-шахраїв, які на довірі до ЗСУ “заробили” близько 600 тисяч гривень

Перед судом постане злочинне угрупування в’язнів-шахраїв, які на довірі до ЗСУ "заробили" близько 600 тисяч гривень

У травні правоохоронці викрили діяльність злочинного угрупування ,до складу якого входили утриманці двох виправних колоній та слідчого ізолятора. Зловмисники ошукали 13 громадян України на майже 600 тисяч гривень

Організував шахрайську «схему» утриманець виправної колонії в Житомирській області. До роботи «телефонного магазину» він залучив двох осіб з Київського слідчого ізолятора та одного утриманця Кропивницької виправної колонії. Усі вони – колишні співкамерники Київського СІЗО.

У соцмережах ділки розміщували оголошення про продаж генераторів та обіцяли відправити товар до певної дати. Після прострочення терміну громадяни дзвонили до «продавців», аби дізнатися причини затримки.

Відповідно до розробленого ними плану затримку у доставці товару пояснювали тим, що вони військовослужбовці, яких терміново відправили у «гарячі» бойові точки. На підтвердження відправляли фото у військовій формі та з місця несення служби. Також запевняли, що обов’язково відправлять. Треба лише скинути на картку ще певну суму коштів за доставку, оскільки вирішенням цього питання будуть займатися їхні брат чи бойовий товариш. Після цього більше на зв’язок не виходили.

Наразі обвинувальний акт стосовно чотирьох ув’язнених скеровано до суду. Ділкам загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

Нагадаємо також, що на Житомирщині правоохоронці викрили угрупування шахраїв, які продавали для ЗСУ неіснуючі автомобілі.

Будьте першим, хто прокоментував "Перед судом постане злочинне угрупування в’язнів-шахраїв, які на довірі до ЗСУ “заробили” близько 600 тисяч гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*