Передумали і повернули гроші ФОПам: НБУ скасував заборону використання підприємницьків коштів

hroshi v borg 777x437 - Передумали і повернули гроші ФОПам: НБУ скасував заборону використання підприємницьків коштів

НБУ повернув підприємцям можливість використовувати кошти на власні потреби. Єдина умова – обов`язкова сплата податків лише з тих рахунків, що відкриті для особистих потреб.

Інформацію про це повідомив глава державного банку Яків Смолій під час прес-брифінгу у четвер, 16 січня.

Національний банк України дозволив підприємцям здійснювати розрахунково-касові операції за поточними рахунками після тривалих непорозумінь із представниками бізнес-спільноти, задля усунення ймовірних маніпуляцій по перешкоджанню їх діяльності

“Ми призупиняємо цю норму, тому що це стосується фактично податкової служби. І я надіюся, що ми з податковою найближчим часом з`ясуємо, як правильно донести цей меседж до ринку, щоб не було подібних спекуляцій”, – повідомив Голова Нацбанку Яків Смолій.

При цьому, Національний банк не збирається відмовлятися від норм щодо заборони використання поточних рахунків фізосіб для проведення операцій, що пов’язані з їх підприємницькою діяльністю , які з 2003 року залишаються незмінними.

Банківська система має бути захищена від ризиків здійснення фінансових операцій з ознаками фіктивності”, – наголошують у НБУ.


Будьте першим, хто прокоментував "Передумали і повернули гроші ФОПам: НБУ скасував заборону використання підприємницьків коштів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*