Перерубані кістки, удари від шабель та пробиті скроні: на Житомирщині виявили могилу з останками дітей - жертв більшовиків | Times ZT

Перерубані кістки, удари від шабель та пробиті скроні: на Житомирщині виявили могилу з останками дітей – жертв більшовиків

Окрім 120 останків маленьких українців від грудного до підліткового віку, у більшовицькій трупній ямі знаходилось близько 50-ти інших жертв різного віку та статі.

Відповідну інформацію було оприлюднено на сторінці пабліку
Трибунал над комунізмом у соціальній мережі Facebook.

За версією дослідників, вбите цивільне населення – заручники, жертви червоного терору.

Згідно слів голови Житомирського історико-патріотичного об’єднання “Пошук” Олександра Ловінюка відомо, що у ті часи (з 1918 до 1921 року) більшовики відбирали все, що заробляли цивільні. Тому, природно, люди бралися за зброю. Жінки цього робити не могли, жінки залишалися вдома, а чоловіки йшли воювати. Але прийшли комуністи і забрали їх у заручники. Всі, хто не здав зброю або не здав продовольство – заколоті багнетами, проколоті шаблями, сокирами.

“Там такі пошкодження – кістки перерубані навпіл, на голові від шабель удари, де за раз не вбили – добивали, скроні пробиті. Дуже багато дітей. З 170 осіб – близько 120, напевно… Діти різного віку, починаючи від грудних і закінчуючи такими, 13-15 років”, – розповів фахівець.

Будьте першим, хто прокоментував "Перерубані кістки, удари від шабель та пробиті скроні: на Житомирщині виявили могилу з останками дітей – жертв більшовиків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*