Переселенці із Донбасу шантажують Житомирську міськраду

Переселенка з Донбасу погрожує міським чиновникам та депутатам самогубством через те, що не влаштовує квартира, яку пропонують її сім’ї придбати за кошти з міського бюджету.
Члени родини «крутять носом», адже варіанти житла, яке їм пропонує міськрада, не влаштовують переселенців. Зокрема, вони не задоволені локацією квартири, бо дитині буде далеко до школи, або ж сусідами, тощо.
На житло для цієї сім’ї із держбюджету виділено 1 млн грн, а з міського — ще 800 тис грн. Проте вони хочуть житло у комунальному закладі, наприклад в готелях «Україна» чи «Спортивний».
У міськраді розповіли, що жінка намагається їх шантажувати, погрожує самогубством, та обіцяє принести гроби, якщо не задовільнять її потреби відповідно до вимог житла. Під час засідання соціально-гуманітарної комісії депутати дали рекомендацію придбати житло відповідно до бюджету та умов його надання, бо жінка переходить всі межі своїми вимогами.

За останні пів року з бюджету Житомира витрачено на утримання сімей, що є переселенцями з Донбасу, 360 тис грн. Тимчасове проживання було надане в готелі «Житомир».
Декільком сім’ям міськрада вже придбала квартири, зараз житомирським бюджетом утримується 2 сім’ї.

Будьте першим, хто прокоментував "Переселенці із Донбасу шантажують Житомирську міськраду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*