HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Чотири міста та переважна більшість районів Житомирщини потрапили до “жовтої зони”

5f64ed723347a original w859 h569 777x437 - Чотири міста та переважна більшість районів Житомирщини потрапили до "жовтої зони"

Держкомісєю з ТЕБ та НС було переглянуто рівні епідеміологічної небезпеки розповсюдження covid-19. До “помаранчевої зони” потрапило одне місто та два райони у Житомирській області.

Вказану інформацію оприлюднили у п`ятницю, 18 вересня, у прес-службі Кабміну.

“На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 18 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19”, – зазначається в тексті повідомлення.

За новим розподілом жителі Житомирщини житимуть упродовж наступних двох тижнів (14 днів) вже з опівночі 21 вересня 2020 року.

Відзначимо, що до “помаранчевого рівня” потрапили місто Коростень, а також Лугинський та Овруцький райони. А до “жовтого”: Житомир, Бердичів, Малин і Новоград-Волинський та Баранівський, Бердичівський, Ємільчинський, Житомирський, Коростенський, Коростишівський, Любарський, Попільнянський, Пулинський, Романівський, Ружинський, Хорошівський, Черняхівський та Чуднівський райони.

Нагадаємо, що на Житомирщині зафіксували найбільший показник захворюваності коронавірусом упродовж доби.


Будьте першим, хто прокоментував "Чотири міста та переважна більшість районів Житомирщини потрапили до “жовтої зони”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*