Перевезення меблів без зайвого клопоту: як вибрати компанію Р

Перевезення меблів без зайвого клопоту: як вибрати компанію

Перевезення меблів (https://davay-pereedem.com/ua/perevezennya-mebliv) – це досить складний процес, який вимагає не тільки фізичних зусиль, але й витримки. Ніхто не бажає, щоб під час транспортування зіпсувалась дорога кухня чи будь-яка інша річ отримала подряпини через вузькі сходові проходи.

Саме тому краще доручити це завдання фахівцям і замовити транспорт для перевезення меблів разом з вантажниками та досвідченим водієм. Ця послуга дуже затребувана і доступна у багатьох компаній. Далі розглянемо, на що звернути увагу, обираючи перевізника.

Авто для переїзду: як обрати транспорт для меблів

Список меблів можна продовжувати безкінечно, коротко кажучи: їх багато і вони різноманітні. Уявімо, що потрібно перевезти дитячий гарнітур “малютка”, для цього вистачить невеликого фургона об’ємом 12 м² і двох вантажників. Цей компактний фургон, завдовжки 3 метри і заввишки 2 метри, легко маневрує в міських умовах, що гарантує швидку та безпечну доставку даного замовлення.

Якщо потрібно перевезти радянські меблі або розкладний диван, можна орендувати спеціальний меблевий фургон об’ємом 30 кубометрів, який достатньо місткий для цього. Щоб уникнути труднощів з вибором вантажного таксі, тут варто звернутися до диспетчера транспортної компанії. Досвідчений спеціаліст допоможе підібрати оптимальний транспорт, у який вмістяться всі необхідні меблі, а також надасть консультацію з різноманітних питань, пов’язаних з послугою.

Переїзд з легкістю: все про перевезення меблів з вантажниками

Оформлюючи замовлення, одразу з`ясуйте усі деталі: тип автомобіля, вартість. Якщо ви знаєте, що не зможете самостійно піднімати важкі речі, варто замовити послугу перевезення меблів із вантажниками. У призначений час машина прибуде на місце, і після дбайливого завантаження меблів фахівці супроводжуватимуть вас для наступної доставки та розвантаження.

Якщо у вас чимало великогабаритних меблів, рекомендуємо заздалегідь скористатися послугами збирачів меблів та пакувальників. Попередній демонтаж меблів дозволить вам не лише заощадити місце в кузові машини, але й гарантуватиме, що меблі без проблем пройдуть через всі дверні отвори, навіть найвужчі.

Обов`язково запакуйте усі частини розібраних меблів перед перевезенням. Задля захисту від подряпин та сколів з’єднайте окремі дошки між собою з допомогою стрейч-плівки, а на кути меблів надягніть спеціальні картонні запобіжники. М’які меблі обгорніть плівкою з пухирцями. Це захистить оббивку від бруду, пилу та пошкоджень при транспортуванні.

Можна замовити послугу «під ключ» у професіоналів, які вирішать усі питання. Вони приїдуть, завантажать і розвантажать меблі, правильно розмістять їх у фургоні для транспортування та забезпечать надійну фіксацію.

Будьте першим, хто прокоментував "Перевезення меблів без зайвого клопоту: як вибрати компанію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*