Перевищення норми майже у 50 разів: фахівці категорично забороняють купатися у р. Тетерів | Times ZT

Перевищення норми майже у 50 разів: фахівці категорично забороняють купатися у р. Тетерів

Під час забору проб в пляжній зоні р. Тетерів в обласному центрі фахівці виявили суттєве перевищення допустимих норм вмісту кишкової палички аж у 48(!) разів.

Згідно лабораторних досліджень, які були проведені в період з 05-го по 8-е серпня 2019 року, особливо брудною експерти вважають воду в р. Тетерів у місцевому Гідропарку, – повідомили у прес-службі Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ.

“У р. Тетерів виявлено концентрацію лактозо-позитивної кишкової палички, показник якої є більшим за встановлену норму у 48 разів (240 000 у 1 літрі води, при цьому, норма не має бути бульшою аніж 5000)», – зазначають у повідомленні.

Так, експерти лабораторного центру МОЗ наполегливо рекомендують не купатися у забрудненій водоймі та відзначають, що такі високі показники можуть свідчити про те, що вище за течією джерела, ймовірно, відбувається скид не дезінфікованих каналізаційних стоків.

Нагадаємо, що через кишкову паличку в семи водоймах Житомирщини купатися заборонено.

Будьте першим, хто прокоментував "Перевищення норми майже у 50 разів: фахівці категорично забороняють купатися у р. Тетерів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*