Перлину Житомирщини продали за копійки підприємству, що має російський слід

Днями Дружбівський кар`єр нерудних копалин «Кварц», більш відомий в народі як Українські Мальдіви або Житомирське Памуккале, був проданий на аукціоні через систему Prozorro. 24 одиниці нерухомого майна, загальною площею 9210,9 кв. м, та земельна ділянка площею 128,7467 га були віддані за ціною трикімнатної квартири у приватну власність.

А пощастило вхопити за безцінь перлину Житомирщини у Фонду держмайна ТОВ «Імуногенетика», підприємству зі статутним капіталом лише 1000 грн та пропискою у Броварах. Саме ж ТОВ в свою чергу належить у рівних долях двом власникам: громадянину Ізраїлю Георгію Цацкіну, який свого часу керував одним з підприємств на росії, та Дмитру Ковалю, директору Держпідприємства «Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних досліджень», який належить тому ж таки Фонду держмайна України.

Власне, враховуючи посаду останнього, і стає зрозуміло, як об`єкт вартістю не менше 16 мільйонів був проданий за 2 810 501 грн. Але цим питанням надалі вже має опікуватися НАБУ та СБУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Перлину Житомирщини продали за копійки підприємству, що має російський слід"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*