Перша леді загадково «зникла з радарів». Вова покинув Олену заради Юлі? (ВІДЕО)

На розлучення пари (тимчасове чи остаточне) вказують дуже багато фактів. Перш за все, це дуже темна історія з хворобою Олени Зеленської. Офіційно було оголошено, що вона підхопила SARS-CoV-2 і захворіла на запалення легенів. Володимир Зеленський та інші члени родини нібито були здорові. Після цього Олена, за повідомленнями ЗМІ, лежала у лікарні, одужала, виписалась. При цьому країна не побачила жодного «відосика», якими так люблять оперувати Зеленський та його команда. Хоча історія про першу леді, яка в умовах епідемії перемогла хворобу і стала прикладом стійкості для інших українок – так і проситься на папір. Це був би вдалий PR-хід для президента, який потрохи втрачає популярність. Але папір так і залишився чистим. Це здивувало багатьох людей. Почали ширитися чутки про те, що хвороба була вигадкою.

Другий факт – продаж Зеленським власності і переїзд у державну резиденцію. З одного боку, ЗМІ зафіксували біля резиденції автомобіль  Олени Зеленського. З іншого боку, це не може бути надійним підтвердженням того, що вона там постійно мешкає разом з чоловіком.

Третій факт. Олена Зеленська та Володимир Зеленський востаннє фотографувалися разом ще у травні. Після цього вони жодного разу не з’являлися на публіці удвох.

Четвертий – «фактор Мендель». Країною вже давно повзуть плітки про роман між Президентом України та його прес-секретарем. Внаслідок чого остання завагітніла. Володимир Зеленський це поки що ніяк не коментує. Натомість Юлія Мендель записала дивне відео. Вона не заявляє, що роману нема і що вона не вагітна. Але говорить про фейки, повагу і таке інше.

Глядачі YouTube звернули увагу на, м’яко кажучи, недоречне вбрання Юлії.

Вона хай сама, спочатку, почне поважати інших та себе. А потім розказуватиме, кому і що робити.

Прессекретарь в обращении с голыми плечами и без бюзгалтера – это не прилично!!! У неё с головой все в порядке?!

Она б еще в купальнике обращение сделала.

Після такого відео ,тепер я переконаний,що таки да)

Блогер Мирослав Олешко випустив відео, де проаналізував цю історію докладно.

Резюме зрозуміле. Політик нового типу – а Зеленський позиціонує себе саме так – не може поводитися, як який-небудь допотопний Янукович. Той, нагадаю, покинув дружину (без офіційного розлучення) і мешкав зі своїм кухарем (жіночої статі). Для коханки він почав будувати у Межигір’ї триповерховий (!) особняк. За вкрадені у держави гроші, звичайно.

Ми розуміємо, що Вова це не Вітя. Але загадкова історія Вови, Олени та Юлі вже починає псувати імідж першої особи країни. І країна природно очікує, що ця особа розставить, нарешті, точки над «і».   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Перша леді загадково «зникла з радарів». Вова покинув Олену заради Юлі? (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*