«Перший пішов»: у Житомирі провакцинували від COVID-19 лікаря міської лікарні № 2 ім. В. Павлусенка Василя Шутенка

У середу, 24 лютого, о 19:35 першу на Житомирщині вакцину від COVID-19 отримав завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Житомирської міської лікарні №2 ім. В. Павлусенка Василь Шутенко.

«Вітаю Василь Шутенко, завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії Житомирської міської лікарні № 2 ім. В. Павлусенка — першого жителя Житомирщини, який о 19:35 отримав щеплення від COVID-19. Всупереч ризикам, Василь Миколайович з перших днів перебуває на передовій у боротьбі з коронавірусом», — написав на своїй сторінці у Фейсбук голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Прессекретар Віталія Бунечка Юрій Мельник зазначив  у коментарях, що лікар Василь Шутенко почуває себе добре:

«Температура не зросла, головних болей — жодних».

Також Віталій Бунечко зауважив, що першими на Житомирщині будуть вакциновані понад 900 медиків, які працюють з хворими на COVID-19. 

«До пріоритетних груп відносяться соціальні працівники й люди, що перебувають у спеціалізованих закладах та військовослужбовці, що беруть участь в АТО/ООС. Вакцинування будуть здійснювати лікарі мобільних бригад, які пройшли відповідне навчання з імунізації різними вакцинами від COVID-19. Враховуючи, що ці вакцини різних виробників мають особливі вимоги зберігання та логістики, одна частина наших мобільних бригад вивчила спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer/BioNTech, інша — з AstraZeneca».

Нагадаємо, 24 лютого Житомирщина отримала першу партію вакцин. 

Будьте першим, хто прокоментував "«Перший пішов»: у Житомирі провакцинували від COVID-19 лікаря міської лікарні № 2 ім. В. Павлусенка Василя Шутенка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*