Тепер кожен зможе повідомити про вибухонебезпечну знахідку через застосунок від ДСНС – «Розмінування України». На логотипі додатку зображений пес Патрон, який спеціалізується на пошуку вибухівки й уже став талісманом ДСНС.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-21-11.18.56-1024x590.jpeg)
У новому додатку кожен зможе повідомити про знайдений підозрілий предмет, зробити його фото, позначити його координати, зробити відео. Після цього можна відстежувати статус цього предмету і перевірити, чи його вже знешкодили.
Крім того, є інтерактивна мапа з місцями, де виявили вибухонебезпечні предмети. Також у додатку можна знайти перелік найбільш поширених вибухонебезпечних предметів.
Нагадаємо, в Україні створили першу в світі бойову вишиванку.
Будьте першим, хто прокоментував "Пес Патрон допоможе знайти вибухівку: ДСНС запустили новий додаток"