Під Житомиром знайшли маленького 2-річного потопельника (ФОТО)

IMG 8854  777x437 - Під Житомиром знайшли маленького 2-річного потопельника (ФОТО)

Інформація про зникнення малолітнього хлопчика надійшла до правоохоронців від жительки села Покостівка. За словами заявниці її 2-річний онук грався в дворі будинку, коли раптом зник. Дитину розшукували усю ніч, але марно.

Під час встановлення всіх обставин правоохоронцями було з`ясовано, що в родині, де зник хлопчик, проживає троє діток 11, 9 та 2,5 років. Родина в поле зору правоохоронців і соціальних служб не попадала, тож вважається добропорядною.

У день, коли молодший з дітей зник, сім`я знаходилася в будинку родички. Малеча гралася в дворі, а дорослі спілкувалися у веранді. Як розповіла мати хлопчика, він залишився без наглядубуквально на п`ять хвилин.

Виявивши його відсутність, дорослі відразу кинулись на пошуки, оглянули довколишню місцевість, найближчі будинки, посадку, яр, поле, але дитину не знайшли. Рідні зниклого звернулись за допомогою до місцевої громади та поліції.

Малечу намагалися знайти впродовж всієї ночі – обстежували хати-пустки, кущі, сінники та сараї, абсолютно всю прилеглу територію, на жаль, марно.

Вже на ранок, 13 квітня до пошуків підключили рятувальників обласного У ДСНС, які перевірили дві водойми, розташовані поблизу обійстя родини. В одній з копанок і знайшли тіло хлопчика… Причину його смерті встановлюватимуть експерти. Розпочато кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Житомирщині в болоті знайшли тіло мертвої дитини


Будьте першим, хто прокоментував "Під Житомиром знайшли маленького 2-річного потопельника (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*