“Підгоріло”: у Житомирі кандидатка шле прокльони на виборців через результати голосування (ФОТО)

Представниця “Демократичної Сокири” та кандидатка в депутати Житомирської міської ради від “Партії розвитку громад” Юлія Чепюк “прокляла” житомирян та їх нащадків через те, що ті зробили вибір на користь “мразоти”.

Житомирянка висловила своє невдоволення щодо попередніх результатів виборів та, використовуючи ненормативну лексику, “насипала” прокльонів виборцям, а також їх дітям, онукам і правнукам та побажала, щоб вони “вихавали зелений слиз і срані риги, за які голосували, до останньої краплі”.

Наприкінці публікації Чепюк додала, що розраховує на другий тур та сподівається, що хоча б частина житомирян є достатньо адеватними, аби зробити “правильний” вибір.

“Дякую дуже дякую всім, хто голосував за зелений слиз і сраних ригів. Тепер бажаю, щоб ваші діти і внуки вихавали ці субстанції до останньої краплі.

Окремий привіт моїм колишнім уже друзям і знайомим, які сприяли перемозі цієї мразоти, працюючи у штабах чи координуючи опитування. Ваші діти так само до кінця днів їстимуть слиз і кал. І внуки. І правнуки.

Нічому, блядь, не вчитеся.

Добре, що хоч мера від зє не буде. Попри другий тур, досі вірю в частину адекватних.”, – йдеться в тексті публікації.

Нагадаємо, що у столиці затримали автобуси із понад сотнею жителів Житомирщини, яких привезли голосувати за одного з кандидатів.


Будьте першим, хто прокоментував "“Підгоріло”: у Житомирі кандидатка шле прокльони на виборців через результати голосування (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*