IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Підприємці можуть отримати 8 тис грн. В Україні почали діяти закони на підтримку бізнесу під час карантину

DSC 1403 777x437 - Підприємці можуть отримати 8 тис грн. В Україні почали діяти закони на підтримку бізнесу під час карантину

У четвер, 10 грудня, в Україні запрацювали закони на підтримку бізнесу під час карантину. Підприємці можуть розраховувати на виплату у розмірі 8 тис грн та списання податкового боргу.

Три закони про підтримку бізнесу на період карантину президент Володимир Зеленський ініціював ще 27 листопада, 4 грудня парламент підтримав їх , 8 –  вони були підписані президентом, а 9 – парламентська газета «Голос України» опублікувала відповідні закони. 

Всі три закони вступають в дію на наступний день після оприлюднення, тому від 10 грудня бізнесу передбачено:

  • Відшкодування втраченого доходу працівниками і сплаченого бізнесом ЄСВ у розмірі 8 тис грн (Закон № 1071-IX (законопроект № 4429 ).
  • Списання, і відстрочку податкового боргу, штрафу та пені (Закон № 1072-IX (законопроект № 4430 ).
  • Третій закон № +1073-IX (законопроект № 4431)  вносить зміни в закон про держбюджет на 2020 рік для можливості спрямувати кошти з фонду боротьби з коронавірусів на реалізацію допомоги, передбаченої першими двома документами.


Будьте першим, хто прокоментував "Підприємці можуть отримати 8 тис грн. В Україні почали діяти закони на підтримку бізнесу під час карантину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*