«Підземелля» на Бердичівській накриють броньованим склом майже за 200 тисяч гривень (ФОТО)

Житомирське підземелля, яке відкрили під час реконструкції тротуарів на вулиці Бердичівській, нарешті облагородять та накриють броньованим склом. Про це розповів начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Глазунов.

За його словами, вартість першого проекту реконструкції мала обійтися приблизно у 450 тисяч. Але зважаючи на відсутність коштів у міському бюджеті, зробили інший, дешевший проект.

«Перший проект з трикутним куполом, таким як в Одесі, вартував 450 тисяч гривень. Від нього відмовилися у зв’язку з браком коштів та розробили новий. Вартість реалізації цього проекту — 190 тисяч гривень. Можливо, трохи дешевше. Саме скло ми будемо замовляти тільки тоді, коли депутати виділять кошти», — пояснив В’ячеслав Глазунов.

Що ж до самої вартості броньованого скла, яким планують накрити підземелля, вона становить близько 50 тисяч гривень. Всі інші кошти витратять на будівельні роботи та облаштування.

«У попередньому проекті вартість скляного купола становила понад 200 тисяч гривень. Ми змінили цей проект. Буде просто броньоване скло з підсвіткою. Якщо я не помиляюся, ціна такого скла близько 50 тисяч гривень. Тобто, набагато дешевше, та й візуально воно виглядатиме не гірше. Для цього на сесії необхідно буде перекинути кошти. До вересня місяця це питання, думаю, буде закрите. Технічно все вже готово», — пояснив міський голова Сергій Сухомлин.

Також у міській раді зазначили, що біля підземелля встановлять загороджувальні стовпчики, щоб прибиральна техніка не пошкодила конструкцію. По самому ж склу зможуть ходити житомиряни та гості міста.

Будьте першим, хто прокоментував "«Підземелля» на Бердичівській накриють броньованим склом майже за 200 тисяч гривень (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*