Житомирські пільговики можуть безкоштовно їздити у маршрутках без часових обмежень (ДОКУМЕНТ)

Житомирський апеляційний адміністративний суд визнав рішення виконавчого комітету щодо часового обмеження безкоштовного проїзду пільговиків незаконним. Відсьогодні (з 14 серпня — ред.) всі пільговики мають право не платити у маршрутках.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав один із позивачів Микола Череднік. Він повідомив, що 29 березня Корольовський районний суд вже задовольнив позовні вимоги щодо скасування обмежень у часі безоплатного проїзду пільгових категорій. А сьогодні апеляційну скаргу виконавчого комітету Житомирської міської ради щодо такого рішення залишили без задоволення.

«Міська рада порушила закон, обмеживши соціальні гарантії пільговиків. Це тривало майже 10 місяців. Десятки тисяч людей витрачали зайві кошти. Відразу скажу тим, хто буде говорити, що пенсіонери займуть їх місця і не дадуть доїхати на роботу. Не пільговики винні у тому, що маршруток мало, що вони брудні та переповнені пасажирами і не дотримуються графіків руху», ─ повідомив Микола Чередник.

У міській раді ще не вирішили чи подаватимуть касаційну скаргу до Верховного суду України.  

«Це питання буде узгоджуватись з керівництвом після отримання повного тексту рішення», ─ пояснив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Оскаржити рішення апеляційного суду міська рада має право протягом 30 днів.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські пільговики можуть безкоштовно їздити у маршрутках без часових обмежень (ДОКУМЕНТ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*