Після «літа» йде «зима»: у Житомирі нічні заморозки та сніг

20 березня 2020 року вдень у Житомирі було +18С. І багато хто подумав, що вже настало кліматичне літо. Але після весняного рівнодення погода різко змінилася. В Україну прийшло холодне арктичне повітря, яке гарантує житомирянам відповідний тиждень: з морозом, снігом та, можливо, ожеледицею.  

Найбільша ймовірність опадів саме сьогодні, 22 березня. При денній температурі від 2 до 4 градусів тепла це, швидше за все, буде у вигляді мокрого снігу. В ніч на понеділок близько нуля.

Цікаво, що вже завтра з’явиться сонце. У найближчі три дні синоптики обіцяють вдень переважно сонячну, але прохолодну погоду. 23 березня від +2С до +4С. 24 та 25 березня від +5С до +7С. Ночі морозні: до -7С.

У четвер холод помалу почне відступати.  26 березня вдень обіцяють від 10 до 12 градусів тепла. Вночі близько нуля. У п’ятницю стане ще тепліше: вдень до +14С, вночі до +3С. У суботу 28 березня вдень до +15С, вночі до +5С. Вочевидь, короткочасне похолодання не змінить головної тенденції 2020 року: і зима, і весна – набагато тепліші, ніж зазвичай.  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Після «літа» йде «зима»: у Житомирі нічні заморозки та сніг"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*