Після скандального фото з "помічницею" замміністр освіти звільнився за власним бажанням | Times ZT

Після скандального фото з “помічницею” замміністр освіти звільнився за власним бажанням

25 грудня у мережі з’явились фото офіційної делегації, яка інспектувала навчально-практичні центри в профтехучилищах Львова. На них заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука супроводжує жінка у занадто відвертому для такої події вбранні. Фотографії викликали шквал обурення та появу десятків мемів у соцмережах. А один з блогерів навіть створив на основі фото новий логотип Міністерства освіти України.

З’ясувалося, що жінка, яка супроводжувала замміністра – його помічниця та директорка компанії “БК ЗАБУДОВА”, що займається купівлею та продажем нерухомості – Христина Тишкун. Сама “помічниця” не вважає, що була одягнута не відповідно, заявивши, що “кожен одягається, як йому зручно і комфортно”.

В результаті заступника міністра запідозрили у використанні службового становища та залученні за бюджетні кошти до офіційних поїздок ескорт-дівчат. Внаслідок скандалу сьогодні Кабмін звільнив Ігоря Гарбарука з займаної посади за власним бажанням.

Нагадаємо також, що скандальний ректор Універститету культури започаткував новий факультет ТikТоk.

Будьте першим, хто прокоментував "Після скандального фото з “помічницею” замміністр освіти звільнився за власним бажанням"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*