Післяріздвяні сюрпризи в Житомирі: на майдані Корольова поні допомогли удобрити клумбу

cropped 1f037a77 4b15 4408 bcc4 dfe1b96ef058 e1579091854956 - Післяріздвяні сюрпризи в Житомирі: на майдані Корольова поні допомогли удобрити клумбу

Новорічно-різдвяні свята 2019-2020 року підходять до завершення. Святкові заходи у місті Житомир теж поступово припиняються: трохи більше тижня тому прибрали атракціони, що були розміщені на майдані Корольова, ярмаркові будиночки теж потроху перестають працювати, дітям пільгових категорій вже майже пороздавали усі подарунки, а малечі — показали новорічні ранки. Гуляючи вечірнім житомиром все ще можна насолодитись запахом глінтвейну. А от що казати про денні прогулянки?!

Близько 12 години на майдані Корольова журналісти Times.ZT зафіксували дивну подію. Навпроти головного входу в Житомирську Обласну раду на одній із клумб майдану можна побачити такий собі «квітник». Мабуть поні, які вже більше двох тижнів катали дітей поміж різдвяних будиночків вирішили залишити про себе згадку.

Нагадаємо, що кінський гній, або ж як його ще називають кізяк — це природнє джерело необхідних рослинам макроелементів азоту, калію та фосфору, а також безлічі мікроелементів, зокрема сірки, хлору, кремнію, вапна й магнезії. 

Кізяк є ідеальним добривом для ґрунту в теплицях, парниках і оранжереях. Підходить також для городу.

Будьте першим, хто прокоментував "Післяріздвяні сюрпризи в Житомирі: на майдані Корольова поні допомогли удобрити клумбу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*