Після резонансної публікації аноніми почали погрожувати редакції Times.Zt

Видання Times.Zt

Наше журналістське розслідування “Занедбані у Житомирі: притон збоченців на вулиці Героїв Десантників” викликало величезний резонанс у місті. Його вже передрукувало одне з житомирських Інтернет-видань – у скороченому вигляді та в перекладі російською. У понеділок ми очікуємо реакції від міської влади. Плануємо також направити відповідний запит у прокуратуру.

Більшість читачів, коментуючи матеріал Тетяни Овсієнко, підтримує автора та редакцію. І поділяє наше обурення тим свинством (безгосподарністю, корупційною схемою – потрібне підкреслити), яке ми викрили і показали. Втім, є й відгуки, м’яко кажучи, дивного характеру (див. коментарі під матеріалом).

Наталія

“Тетяні Овсієнко добре заплатили рейдери цієї ділянки для обливання брудом орендарів, які щомісяця платять в бюджет міста… Вам Пане редакторе варто звернути увагу на подібні замовні статті, оскільки прийдеться відповідати в суді за наклеп.” 

Я звернув увагу. Хочу заявити, що спроби тиснути на редакцію, або погрожувати її окремим працівникам – будуть ефективно нейтралізовані. Всім, хто має якісь претензії до редакції з приводу цього (або іншого) матеріалу – нагадую нашу електронну адресу:

info@times.zt.ua

Напишіть нам, представтеся (ім’я та прізвище), викладіть суть ваших претензій – і ми обов’язково з вами зв’яжемося. Анонімні погрози ми не сприймаємо серйозно. А флуд, нецензурну лайку та відверту брехню про нас у коментарях – видалятимемо. Так, як це роблять в усіх виданнях, що себе поважають.

Якщо читач хоче поділитися цікавими подробицями з приводу цієї або іншої теми – також прошу скористатися поштою (див. вище).

Від себе додам, що ми писатимемо й далі про занедбані житлові будинки у Житомирі. Незважаючи ні на що. Їх багато у місті. Аварійні руїни ви можете зустріти навіть на головних вулицях Житомира – Київській та Великій Бердичівській. Миритися з цією ганьбою ми не будемо – і вас до цього ж закликаємо.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Поки що погрози стосуються

Будьте першим, хто прокоментував "Після резонансної публікації аноніми почали погрожувати редакції Times.Zt"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*